Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Najbolji album

Go down 
+5
LiL Scrizly
KillaVanilla
Big Eazy-E aka Heskey
DaPianoMan
Sinista V
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:33 am

L.A.X (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
tako je sky,,,i jos nesto ja sada fino lijepo sa stilom jebem mater onom gangsta boyu ili laxu ili harisu il kako se već zove,nešto piše nemože se cijeli big f ravnat sa njim,nevolim kad mi neko nešto bez razloga mrljavi i ako se nemogu ravnat sa njim nek meni dodje u bugojno pa da se poravnamo jedan na jedan,,pička mu materna ako hoće battle nek odma podje pisat vratit cu mu sa 20 versova odjednom jebo ga svetac !!!!!!!
..kad se obrazujes u skoli onda se obracaj meni..mene bi bilo stid pisati ovakve stvari...........dalje encu komentarisati........

harise ba cojk je 3 puta bolji od tebe (a mislim i da bi te prebio dok kazes keks Razz) to sto ti se volis svadjat sada dolazi na vidjelo i sada kontas kako te ljudi mogu zamrzit jer ti jeeednostavno ne mozes odoliti a da nesto ne propametujes da ti ne ispadnes kakav BOSS ovdje ko si ti sta si ti? harunu nesto govoris pa ajde nadji i jedan forum da je neko po harunu pljuvo aa? vidis ako ti smeta fino otidji sa foruma!
Na vrh Go down
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:33 am

L.A.X (citat):
310 (citat):
Znam ja harisa i iskreno i ide kadkad na zivce jer pametuje previse o repu a kadkad jednostavno neeema pojma o njemu i jos je 100ti fan 50 centa na facebooku sto je apsurdno po meni a ne slusa rep tako dugo 100% ne znam ja sta je on vas prozivao mene nije ja se snjim redovito posvadjam preko msna nakon ceka me blocka pa odblocka itd eto nadam se da ce se LAX urazumiti malo,i da ce sebi izbit iz glave misao da je on neki faca jer bas i nije...


king

i btw ako znam veceg hejtera (osim joze) evo glava i siguran sam da haris najvise voli svadju Very Happy
.......rap ti je isprao mozak...zalosno

Barem ima sta isprat za razliku od tebe.. Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:34 am

L.A.X (citat):
The Sky (citat):
L.A.X (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
tako je sky,,,i jos nesto ja sada fino lijepo sa stilom jebem mater onom gangsta boyu ili laxu ili harisu il kako se već zove,nešto piše nemože se cijeli big f ravnat sa njim,nevolim kad mi neko nešto bez razloga mrljavi i ako se nemogu ravnat sa njim nek meni dodje u bugojno pa da se poravnamo jedan na jedan,,pička mu materna ako hoće battle nek odma podje pisat vratit cu mu sa 20 versova odjednom jebo ga svetac !!!!!!!
..kad se obrazujes u skoli onda se obracaj meni..mene bi bilo stid pisati ovakve stvari...........dalje encu komentarisati........

Kad se obrazujes u skoli.. blablabla.. encu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
the sky..nisam se tebi obratio.........

EE svadam se za cetvoricu i pobjedujem.. Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:35 am

310 (citat):
L.A.X (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
tako je sky,,,i jos nesto ja sada fino lijepo sa stilom jebem mater onom gangsta boyu ili laxu ili harisu il kako se već zove,nešto piše nemože se cijeli big f ravnat sa njim,nevolim kad mi neko nešto bez razloga mrljavi i ako se nemogu ravnat sa njim nek meni dodje u bugojno pa da se poravnamo jedan na jedan,,pička mu materna ako hoće battle nek odma podje pisat vratit cu mu sa 20 versova odjednom jebo ga svetac !!!!!!!
..kad se obrazujes u skoli onda se obracaj meni..mene bi bilo stid pisati ovakve stvari...........dalje encu komentarisati........

harise ba cojk je 3 puta bolji od tebe (a mislim i da bi te prebio dok kazes keks Razz) to sto ti se volis svadjat sada dolazi na vidjelo i sada kontas kako te ljudi mogu zamrzit jer ti jeeednostavno ne mozes odoliti a da nesto ne propametujes da ti ne ispadnes kakav BOSS ovdje ko si ti sta si ti? harunu nesto govoris pa ajde nadji i jedan forum da je neko po harunu pljuvo aa? vidis ako ti smeta fino otidji sa foruma!

Nebi dok kazes keks.. al bi mogo dok kazes fifti cent.. Laughing Laughing
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:35 am

The Sky (citat):
LiL Scrizly (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
tako je sky,,,i jos nesto ja sada fino lijepo sa stilom jebem mater onom gangsta boyu ili laxu ili harisu il kako se već zove,nešto piše nemože se cijeli big f ravnat sa njim,nevolim kad mi neko nešto bez razloga mrljavi i ako se nemogu ravnat sa njim nek meni dodje u bugojno pa da se poravnamo jedan na jedan,,pička mu materna ako hoće battle nek odma podje pisat vratit cu mu sa 20 versova odjednom jebo ga svetac !!!!!!!

ma piččketina jedna... pogledaj mu samo msn..ja bi se stidio da budem "fifty fan" hahhaaa...a jednu se vecer na msn-u zvao lil scrizly... nezna sebi izmislit dostojno ime.. mene kopira...tamo neki BoY..ma ti si GaY...picka ti materina !!!!

uuu.. Dobro ste krenuli.. Sad malo ja Very Happy:D!! Ma kakav on fura se nesto ja ga pito ko je (jer je iz gracanice mozda se upoznamo) njega bilo stid rec ko je x) i onda ga blocko.. Al mislim da znam ko je.. Ako je taj onda se niko ne moze ravnat s njim.. Jer je visok metar i zilet..xD Ma _____ mu materina, mozes otic u _____ odakle si i doso, Ovi iz Big F-a te mogu ucit!! _____ __ ______ _________ ______!!!


Hocu bit kulturan.. ___ je Cenzura..Smile
......totalno si pogriejsio....ja sma treci gimnazije za tvoju informacije i visok sam 1.86......ne zelim se svadati,nikad nisma ni volio....ali dosta vrijedanja-----------
Na vrh Go down
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:36 am

L.A.X (citat):
The Sky (citat):
LiL Scrizly (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
tako je sky,,,i jos nesto ja sada fino lijepo sa stilom jebem mater onom gangsta boyu ili laxu ili harisu il kako se već zove,nešto piše nemože se cijeli big f ravnat sa njim,nevolim kad mi neko nešto bez razloga mrljavi i ako se nemogu ravnat sa njim nek meni dodje u bugojno pa da se poravnamo jedan na jedan,,pička mu materna ako hoće battle nek odma podje pisat vratit cu mu sa 20 versova odjednom jebo ga svetac !!!!!!!

ma piččketina jedna... pogledaj mu samo msn..ja bi se stidio da budem "fifty fan" hahhaaa...a jednu se vecer na msn-u zvao lil scrizly... nezna sebi izmislit dostojno ime.. mene kopira...tamo neki BoY..ma ti si GaY...picka ti materina !!!!

uuu.. Dobro ste krenuli.. Sad malo ja Very Happy:D!! Ma kakav on fura se nesto ja ga pito ko je (jer je iz gracanice mozda se upoznamo) njega bilo stid rec ko je x) i onda ga blocko.. Al mislim da znam ko je.. Ako je taj onda se niko ne moze ravnat s njim.. Jer je visok metar i zilet..xD Ma _____ mu materina, mozes otic u _____ odakle si i doso, Ovi iz Big F-a te mogu ucit!! _____ __ ______ _________ ______!!!


Hocu bit kulturan.. ___ je Cenzura..Smile
......totalno si pogriejsio....ja sma treci gimnazije za tvoju informacije i visok sam 1.86......ne zelim se svadati,nikad nisma ni volio....ali dosta vrijedanja-----------

Ako ti kazes da je dosta.. Onda zaustavljamo.. No H8
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:36 am

L.A.X (citat):
The Sky (citat):
LiL Scrizly (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
tako je sky,,,i jos nesto ja sada fino lijepo sa stilom jebem mater onom gangsta boyu ili laxu ili harisu il kako se već zove,nešto piše nemože se cijeli big f ravnat sa njim,nevolim kad mi neko nešto bez razloga mrljavi i ako se nemogu ravnat sa njim nek meni dodje u bugojno pa da se poravnamo jedan na jedan,,pička mu materna ako hoće battle nek odma podje pisat vratit cu mu sa 20 versova odjednom jebo ga svetac !!!!!!!

ma piččketina jedna... pogledaj mu samo msn..ja bi se stidio da budem "fifty fan" hahhaaa...a jednu se vecer na msn-u zvao lil scrizly... nezna sebi izmislit dostojno ime.. mene kopira...tamo neki BoY..ma ti si GaY...picka ti materina !!!!

uuu.. Dobro ste krenuli.. Sad malo ja Very Happy:D!! Ma kakav on fura se nesto ja ga pito ko je (jer je iz gracanice mozda se upoznamo) njega bilo stid rec ko je x) i onda ga blocko.. Al mislim da znam ko je.. Ako je taj onda se niko ne moze ravnat s njim.. Jer je visok metar i zilet..xD Ma _____ mu materina, mozes otic u _____ odakle si i doso, Ovi iz Big F-a te mogu ucit!! _____ __ ______ _________ ______!!!


Hocu bit kulturan.. ___ je Cenzura..Smile
......totalno si pogriejsio....ja sma treci gimnazije za tvoju informacije i visok sam 1.86......ne zelim se svadati,nikad nisma ni volio....ali dosta vrijedanja-----------

ja bi se na tvom mjestu ujeo za jezik
Na vrh Go down
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:39 am

The Sky (citat):
L.A.X (citat):
310 (citat):
Znam ja harisa i iskreno i ide kadkad na zivce jer pametuje previse o repu a kadkad jednostavno neeema pojma o njemu i jos je 100ti fan 50 centa na facebooku sto je apsurdno po meni a ne slusa rep tako dugo 100% ne znam ja sta je on vas prozivao mene nije ja se snjim redovito posvadjam preko msna nakon ceka me blocka pa odblocka itd eto nadam se da ce se LAX urazumiti malo,i da ce sebi izbit iz glave misao da je on neki faca jer bas i nije...


king

i btw ako znam veceg hejtera (osim joze) evo glava i siguran sam da haris najvise voli svadju Very Happy
.......rap ti je isprao mozak...zalosno

Barem ima sta isprat za razliku od tebe.. Laughing Laughing Laughing
..........13 godina a pametuje:)....
Na vrh Go down
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:51 am

zadnji psot na ovom jebenom forumu....samo da jos reknem za kerima...spomenuo si kerime da haruna nikad niko nije popljuvao po forumu a mene jest....ja se ne ljutim akd me gadovi pljuju kao sto su pojedni clanovi iz big F....savjetujem vam idite s eobrazujte a ne samo o repu spikajte ejr vam to nece doniejti nista dobro..........drugo.....makar sam pokazao malo kulture pa nisam nikog vrijedao tipa amter mu opsovat i tako........recu za kraj........ovo sto ste vi mene "popljuvali" ne znaci mi nista,jer od osoba koji enmaju pojma o zivotu koje smao znaju o repu pricat i ejbavat mater i druge stvari samo mozes to i ocekivat...........
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 11:56 am

L.A.X (citat):
zadnji psot na ovom jebenom forumu....samo da jos reknem za kerima...spomenuo si kerime da haruna nikad niko nije popljuvao po forumu a mene jest....ja se ne ljutim akd me gadovi pljuju kao sto su pojedni clanovi iz big F....savjetujem vam idite s eobrazujte a ne samo o repu spikajte ejr vam to nece doniejti nista dobro..........drugo.....makar sam pokazao malo kulture pa nisam nikog vrijedao tipa amter mu opsovat i tako........recu za kraj........ovo sto ste vi mene "popljuvali" ne znaci mi nista,jer od osoba koji enmaju pojma o zivotu koje smao znaju o repu pricat i ejbavat mater i druge stvari samo mozes to i ocekivat...........

ja ba mi smo svi propalice dilamo drogu ovo ono Smile
Na vrh Go down
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 12:25 pm

310 (citat):
L.A.X (citat):
zadnji psot na ovom jebenom forumu....samo da jos reknem za kerima...spomenuo si kerime da haruna nikad niko nije popljuvao po forumu a mene jest....ja se ne ljutim akd me gadovi pljuju kao sto su pojedni clanovi iz big F....savjetujem vam idite s eobrazujte a ne samo o repu spikajte ejr vam to nece doniejti nista dobro..........drugo.....makar sam pokazao malo kulture pa nisam nikog vrijedao tipa amter mu opsovat i tako........recu za kraj........ovo sto ste vi mene "popljuvali" ne znaci mi nista,jer od osoba koji enmaju pojma o zivotu koje smao znaju o repu pricat i ejbavat mater i druge stvari samo mozes to i ocekivat...........

ja ba mi smo svi propalice dilamo drogu ovo ono Smile

E sto danas nisi doso u 24 sata u onu napustenu dvoranu? Moro sam bez tebe 3 kg Extazija popit covjece.. A trebamo i one narudzbe ispunit.. Ljudi marihuanu predugo cekaju.. Jos kad skontaju da je samo 67.34 % cista najebacemo.. Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 12:26 pm

L.A.X (citat):
The Sky (citat):
L.A.X (citat):
310 (citat):
Znam ja harisa i iskreno i ide kadkad na zivce jer pametuje previse o repu a kadkad jednostavno neeema pojma o njemu i jos je 100ti fan 50 centa na facebooku sto je apsurdno po meni a ne slusa rep tako dugo 100% ne znam ja sta je on vas prozivao mene nije ja se snjim redovito posvadjam preko msna nakon ceka me blocka pa odblocka itd eto nadam se da ce se LAX urazumiti malo,i da ce sebi izbit iz glave misao da je on neki faca jer bas i nije...


king

i btw ako znam veceg hejtera (osim joze) evo glava i siguran sam da haris najvise voli svadju Very Happy
.......rap ti je isprao mozak...zalosno

Barem ima sta isprat za razliku od tebe.. Laughing Laughing Laughing
..........13 godina a pametuje:)....

13 godina i sta god si reko vratio sam ti s kamatama.. Jesam dobar..
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 2:19 pm

ti si fakat ufuran harise, u pocetku si djelovo dobar pa si poceo pametovat ko sto je kerim naveo, i volis se fkt, puno svadjat, koji ti je**** napalio si se na game, fiftya, furas neke gangsterske folove, a nama solis pamet da nemamo veze o zivotu... ma daajjj... onaj na dernek forumu te dobro izofirao samo sto u tom trenutku sam mislio da ti to netreba govorit, ali je upravu....
uglavnom, nek smo mi posrani kako bi ti rekao, ali ako svi kazu da pretjerujes onda smo najvjerovatnije upravu ha? ti furas nesto za skolu, ma bjez, imam i ja dosta dobrih ocjena pa se ne hvalim(ima i kerim 100% i emil i rijad i sky(neznam mu ime xD...), a ima nest sto ne bi niko trebo znat xD...
aj uglavnom, da ti kazem, ovdje neces nikom nedostajat....
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: evo konv renegadea i harisa nsaeg LAXA decak od repa   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 3:16 pm

renegade:Currensy,Lil Wayne,Young Jeezy,Ya Boy,Cashis vs Kool G Rap,Rakim Allah,Big Daddy Kane,Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone,GZA

Sta mislis koji su bolji?

Hare decak od repa:bolji su tvoji sto si stvaio-----ali wayne slusam narocito zbog cartera 3 koji je dobar album......yooung jeezy je ejdan od boljih repera-neznam zast njega ne slusas.......vecina repera slsuaju jeezy-a...........kazem bolji su ti tvoji al ja ih ne volim.......volim pozantije repere.....currency je dobra reper.....

moram ti reci ne volim old school rap


Renegade:Nije da su bolji,nego najbolji,pogotovo prva trojica,Jeezy i Wayne se vise krevelje nego sto repaju...iritirajuce,onda...gumeni bitovi,repaju na spori house music

primjer:

https://www.youtube.com/watch?v=8ctpic0VhrA

ova pjesma je bolja od citave Gameove,Jeezyove i Wayneove diskografije


Hare decak od repa:al svima ce game biti najbolji opet..........nego ovi rakim......kasnije ce se pricati o game-u i njegovim albumima......onda mora se o wayne pricat i jeezy jer je wayne srusio s carterom po prodaji,pa kad vidis da su u covjeka karte za koncert rasprodane ci se puste u prodaju onda sve govori...the recession album od yezija je dobar album-si sluso a carter da ne govorim a L.A.X pogotovo.........po izboru magazina hip hopxl najbolji reper posljednih 5 godina je game......a jesi gledo izbor THE BEST REPER ALIVE.......eminem pobjedio.........moram reci nevolim ja old school rap.......taj stil en volim.......rakima-nevolim kao repera nit ga slsuam........



Renegade:Opet prodaja,ne znam zasto svi prodaju spominju...PRODAJA NEMA NIKAKVE VEZE S KVALITETOM!

Najbolji rap album ikada (Enter The Wu Tang:36 Chambers) i nije zabiljezen po nekim velikim brojevima prodanih kopija,najbolji je zato sto je najkvalitetniji...isto i za taj Carter III,to sto je prodano dosta kopija ne znaci da je album dobar i da je Lil Wayne dobar reper,i Soulja Boy je prodao puno,jel to znaci da je i on dobar?

Game nikako ne moze biti najbolji reper bez obzira za sta je izabran...prvi i najveci uslov za jakog repera je da sam pise svoje textove...Gameu je dosta stvati ghostwriteovano (pise mu ih neko drugi),znaci odmah u startu pada...to sto je on dosta komercijalan i sto je trenutno najpopularniji westcoast reper pojacava njegov image,jos kad kazu da je gangsta...skoro je imao intervju prije nego sto ce otici u zatvor...zaplakao,kakav je to gangsta reper koji place kad treba da ide u zatvor...

A Rakim...Rakim je bolji reper od bilo kojeg sto si u zivotu slusao...God MC,definicija MCja,jedan od najjacih,ako ne i najjaci reper svih vremena.


Hare decak od repa:renegade....reci cu ti.....i odg na ovo.......rekao si da je onaj album najbolji iakda a nije puno prodan..........CIM JE ALBUM SLABO PRODAN ZNACI DA NEST NIJE SNJIM UREDU......NE SVIDA SE PUBLICI......A AK JE PUNO PRODAN ONDA DOKAZ DA IMA ZANIMANJA ZA NJEGA..nadovezacu se za the game------za zadnji album ak se ne varam on je napisao sve textove......komentar da game nije gangsta-i to da je zaplakao kad je poso u zatvor je suvisan.......pjesma 911 is a joke sve govori o tome je li il nije gangsta.......svaki komentar o tome jel game gangsta il ne je suvisan.......on prvo psotuje vecinu legendi repa.....reper koji je ejdan od najbolčjih ikada ne samo za mene nego za vecinu.......a i to sto kazes kvalčiteta nea veze s prodajom-razumijes se...kak on moze biti dobar kad publika,raja ne slusa njega puno i njegovi albumi nisu puno prodani.....mislim na rakima i jos neke koje si reko......kvalitet se najvise odreduje po tome kako ga publika ocjeni i akk zavrsi na listama nekim.....to ti govorim jer je takav kriterij sada..........jos jednom cu reci NE SLSUAM OLD SCHOOL RAP.....a komentar da je rakim najbolji reper ikada-pffffffffffff.........tupac i eazy-e su za njega.................game je gangsta i ostace.......a tis to kazes da game nevalja tvoja stvar.........slusaj malo druge komentare o njmeu ,ne samo na ovoj temi nego i opcenito pa ces vidit........


Renegade:"CIM JE ALBUM SLABO PRODAN ZNACI DA NEST NIJE SNJIM UREDU......NE SVIDA SE PUBLICI"

Zelis da kazes da Enter The Wu Tang (36 Chambers ne valja?
Jesi li ti uopste slusao taj album? (ako odgovoris da nisi,razgovor se prekida)

"komentar da game nije gangsta-i to da je zaplakao kad je poso u zatvor je suvisan..."

Zasto je suvisan,zato sto sam u pravu?
Prodaje se da je gangsta reper,a kad treba na robiju on place pred reporterima,eto koliko je gangsta.

"kak on moze biti dobar kad publika,raja ne slusa njega puno i njegovi albumi nisu puno prodani..."

Vecinu Wayneovih kopija su kupile napaljene maloljetnice kad su cule "Lollipop" (jako losa pjesma),vecinu 50jevih kopija takodje...kada su culi "Amusement Park" (album Curtis)itd. a ti albumi su dobro prodani,a neces vidjeti Enter The Wu Tang,Illmatic,Live & Let Die,Infamous,Ready To Die,Only Built 4 Cuban Linx...,Straight Outta Compton,Liquid Swords,Tical,Follow The Leader
...u rukama takvih fanova,nego samo u rukama ljudi koji znaju sta je dobar rep i koji takav slusaju,a takvih je relativno malo..

"tupac i eazy-e su za njega......."

Tupac je nenormalno precijenjen,najprecjenjeniji reper ikada.

Easy E...pa covjeku je uvijek neko drugi pisao textove (Ice Cube,pa MC Ren,pa The D.O.C.)...cisto sumnjam da je ikada sam napisao pjesmu,Easy E je bio producent,svodnik i kriminalac,bio je jako,jako los reper,sva sreca pa je umro da nam vise ne truje usi,ovo da ti neko na nekom ozbiljnijem forumu vidi samar bi ti opalio iste sekunde,znas sta...CISTO SUMNJAM DA SI IKADA U ZIVOTU PRESLUSAO IJEDNU RAKIMOVU PJESMU.

Et sad,sad zovi i svog uzora komedija nek te podrzi,al nece...jer zna da sam u pravu

btw. Nigdje nisam rekao da je Game los reper,samo solidan i precijenjen


Hare decak od repa:preslusao sma album onaj...........eh sad ne znam odakle da pocnem.....zelis da u svemu da ispadnes pametan......necu komedija da miejsma-momak troduplo od tebe vise o repu zna...game ejst plako kad je trebo u zatvor ali znas sto....u intervju prije toga je rekao ne zelim ostaviti svoga sina samoga......pa vjerovatno zbog toga.......kom entar tvoj Tupac da je precijenjen reper.....vjerovatno zelis reci da ti s eni on ne svida......eazy-e ti se ne svida.........samo rakim ti dobar.........ja sam rekao ne slsuam old school rap.....koliko treba puta da ponovim......i game je gangsta i ostace ponavljam jos ejdnaput........i ne pravis e da je gangsta vec to i cini-djelima...pjesma 911 is a joke ti govori.........za 50 centa i wayne nisam reko da su dobri reperi nego da su im albumi dobro prodani-sad nije bitno ko kupuje te albume........upravu si sto kazes da nije sve ni u prodaji ali.......NI JE TI REP SAMOS TVORITI KVALITETNU PJESMU-RAKIM SAMO TEXTOVE DOBRE IMA A BEATOVI-OLD SCHOOL FUJJJJJJJJJJ........nijedna danas reper nema da je kompletan......kompletnog repera bi sacinjavalo dobar text,da sam psie textove,dobar beat,privlacenje publike radi popularizacije.......mozda ces me pogresno shavtit al nek ces.......rakima ne slsuam------sluso sam pokoju pjemsu i ne volim taj stil repa.................samo da ti kazem ti sad ove west side repere podcjenjujes i "pljujes" ih rijecima kako nisu dobri,prave se da su gangsteri-pogotovo za game-a............precijenjen si reko ak se ne avram da je i game a komentar da je pac precijenjen onda mi je sve jasno.............ajd ne zelim ulazit u rasprave s toobm i da se svadamo....................jasno mi je sve o tebi iz ovih komentara........mogui zakljucit da vise volis old school nego gangsta still i da pljujes gangsta stil


renegade:Neces,il ne smijes jer sam sumnjas u istinitost svojih tvrdnji...

Tupac je dobar reper,ali ne najbolji,Easy E je smijesan kao reper.

Kompletan reper,jako lagano...NAS,nema sta nije radio,dobar u svakom pogledu.

Murs,Ras Kass,Xzibit,Brotha Lynch Hung,MC Ren,Ice Cube,Kurupt,WC,Bishop Lamont,Del the Funkee Homosapien,Planet Asia,Jayo Felony,Chali 2na...sve su to west side reperi i sve ih slusam vise od tebe,tako da ne mozes reci da ih pljujem.

A ovo zadnje je najbolje,pljujem gangsta rap?
Najdrazi reper mi je Kool G Rap,covjek poznat po tome sto je kreirao i popularizirao mafioso rap (moj najdrazi pravac) a mafioso rap je u uskoj vezi s gangsta rapom...Scarface je poslije G Rapa najjaci mafioso rapper,Biggie je bio mafioso rapper,Raekwon je izbacio jedan od najboljih mafioso rap albuma ikada,Big Pun je bio mafioso rapper,AZ takodje,pa cak i Nas...

Onda,ja obozavam NWA,imam citavu njihovu diskografiju (jak sastav...2 jaka repera i tekstopisca/Cube i Ren,dobar beatmaker/Dre,solidan producent/Easy,poslije jos jedan dobar tekstopisac/D.O.C....Yella i Prince su manje bitni).

Slusam BTNH (fenomenalni gangsta reperi),Brotha Lynch Hung (koga smatram najgangsta i najrutalnijim reperom) je takodje jedan od mojih favorita,Outkast (stari Outkast,kada su radili gangsta rap),WC (isto dobar gangsta reper)...jos uvijek mislis da pljujem gangsta rap?

Kada se uporedi sa gore navedenim reperima Game je samo blijeda kopija gangsta repera,vidis...za razliku od tebe ja slusam pravi gangsta rap

Hare decak od repa:dre solidan producent (predobar je dre......preporucicu ti pogledaj blog urednika casopisa my people...o repu naravno......imas povijest repa i gangsta i old school repa i sves to ce te zanimati......dacu ti link dok samo nadem....komentar da je eazy-e smijesan reper .....necu komentarisati......moj stil slusanja repa se ne moze porediti sa tvojim........tako da moras gledati s drugog aspekta kolko se ja razumijem u rep jer ne slusamo abs iste repere......ka ne slusam te neke gangsta sto is ih gore nabrojao.nasa naravno slsuam i zadnji album untitled je super......NWA naravno da ih i ja slsuam i imam vecinju njihovih pjesama......dalje necu komentarisati......

Renegade:
Do mene je...dobar beatmaker Dre/solidan menadzer-Easy...Dre je poslije DJ Premiera i RZA-e najbolji beatmaker ikada...
Dobar reper je onaj koji ima jaku liriku,a ne beat,ja slusam jake lircare,a ne repere kojima treba dobar beat da naprave dobru pjesmu,jaki liricari ce uraditi prejaku accapela pjesmu dok slab moze dobiti Premierove beatove i opet sranje napravit...znaci kad pricas o najboljem reperu prvo idu njegove sposobnosti kao MC-ja pa onda beat...beat je manje vazan.

A sad...pazi sta je gangsta rap,ovo kad preslusas nikad vise Gamea neces nazvati gangsta reperom

http://www.megaupload.com/?d=NL4QT1E7


Hare decak od repa:renegade.....necu vise raspravlajti.........cim si reko da se game pravi gangsta sve mi je jasno......rekao sam tu razlog zbog cega je plkao kad je treb u zatvor........ne znam kak mozes pomislit da game nije gangsta-odnosno da se pravi gangsta .......http://rista-mypeople.blogspot.com/.........et ti onaj blog


Renegade:
https://www.youtube.com/watch?v=acufC8PlJOE

kako je on gengsta

Hare decak od repa:Ti si neopisivo............................game nije gangsta-budala ne bi pomislio na to a kamoli ti da pomislis momak koji smatra da se razumije u rep bolje od ostalih.......razocarao si me i ovde se prekida didkusija izmedu mene i tebe............THE GAME NIJE GANGSTA KAZES-svima cu ovo reci da se smiju malo..........vise me ne spominji u citatima...zavrsili smo nakon ovoga.......i popljujem ja te sve tvoje repere koje smatras da su najbolji....i jos nesto.......poslusaj misljenja drugih a ne samo svoja mislim na rap naravno....ne moezs u svemu bit uznad ostalih......

Renegade:decak od repa:ae sad tisina,nisam ti ja kriv sto ne znas

When I read the magazine, them rapper's sounding like
WAH WAH WAH (Crybaby)
When I see them on the TV, them rapper's sounding like
WAH WAH WAH (Whatcha crying bout?)

/Tech N9ne/


Hare decak od repa:renegade.....poslusaj sta drugi govore,misle,komentarisu,a ne samo po svome ko si sta si,pravis se....da nest znas a ustvari...........ma izjava da game nije gangsta..................pffffffffffffffffffffffffffffffff


eto mislim da ste skontali koliko se Hare decak od repa razumije u rep ustvari; Wink
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 16, 2008 4:25 pm

znao sam da ces nesto postavit, ali tolko cheers
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 6:04 am

ti sina...kerime...
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 9:49 am

ajde ne svadjajte se..
a svakako kolko vidim..ovo malo vise otislo u off topic Smile
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 9:50 am

To Kerime!!! Samo mu reci!! Nisam cito bilo mi mrsko al si siguno poznavajuci tebe nesto dobro reko!! Samo tako nastavi!!


P.S.
Sinsta zovem se Nirman Very Happy
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 9:50 am

Majestic Blizzard (citat):
ajde ne svadjajte se..
a svakako kolko vidim..ovo malo vise otislo u off topic Smile

Ovo je najzanimljivije sto se desilo na ovom forumu!! Laughing
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 1:11 pm

Sinista V (citat):
ti si fakat ufuran harise, u pocetku si djelovo dobar pa si poceo pametovat ko sto je kerim naveo, i volis se fkt, puno svadjat, koji ti je**** napalio si se na game, fiftya, furas neke gangsterske folove, a nama solis pamet da nemamo veze o zivotu... ma daajjj... onaj na dernek forumu te dobro izofirao samo sto u tom trenutku sam mislio da ti to netreba govorit, ali je upravu....
uglavnom, nek smo mi posrani kako bi ti rekao, ali ako svi kazu da pretjerujes onda smo najvjerovatnije upravu ha? ti furas nesto za skolu, ma bjez, imam i ja dosta dobrih ocjena pa se ne hvalim(ima i kerim 100% i emil i rijad i sky(neznam mu ime xD...), a ima nest sto ne bi niko trebo znat xD...
aj uglavnom, da ti kazem, ovdje neces nikom nedostajat....
aham ba.,.....ev ti poyy jedan ya ovo sto si napisao........bububu
Na vrh Go down
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 1:17 pm

kerime gade to sto si napisao necu komentarisat....a ako je mene renegade odradio i ocito mi lekciju o repu onda moye se reci da to vazi i za druge.....ybog toga jer vi svi furate game/a,govorite kako ej on njabolji a ustvari sta kaze renegade da je game reper kojem pisu drugi textove..pa sad skontajte......onomm iy bugojna cadu zoung jeeyz je jedan od boljih i jedan od najdrayih repera a kakor enegade kaye krevelji se kad repa sto je istina......eazy/e mu idol a nije bio kkao renegade kaze nekakv dobar reper,bio ej reper kojem su drugi pisali textove.......i dalje cinjenice necu da nabrajam...mnogi ce se ovde prepoznati odnosno trebali bi se......pa skontajte i vi da i vi ne ynate o repu toliko koliko mislite.............the sky prestani vise pljuvati me po forumu i ne obracaj mi se.....ti kerime takodje...........i ya ostale to vazi..........vise necu pisati na ovom forumu ukoliko ne bude to nuzno.........
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 1:22 pm

L.A.X (citat):
kerime gade to sto si napisao necu komentarisat....a ako je mene renegade odradio i ocito mi lekciju o repu onda moye se reci da to vazi i za druge.....ybog toga jer vi svi furate game/a,govorite kako ej on njabolji a ustvari sta kaze renegade da je game reper kojem pisu drugi textove..pa sad skontajte......onomm iy bugojna cadu zoung jeeyz je jedan od boljih i jedan od najdrayih repera a kakor enegade kaye krevelji se kad repa sto je istina......eazy/e mu idol a nije bio kkao renegade kaze nekakv dobar reper,bio ej reper kojem su drugi pisali textove.......i dalje cinjenice necu da nabrajam...mnogi ce se ovde prepoznati odnosno trebali bi se......pa skontajte i vi da i vi ne ynate o repu toliko koliko mislite.............the sky prestani vise pljuvati me po forumu i ne obracaj mi se.....ti kerime takodje...........i ya ostale to vazi..........vise necu pisati na ovom forumu ukoliko ne bude to nuzno.........

ajde ba dijete..mars uci kako ces da fifty-u popusis..
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 1:22 pm

pa cekaj..ne postoji savrsen rapper..da bude jasno..
to sto su eazy-u pisali textove kakve to veze ima sa njegovim statusom u rap sceni..on ce ostati zapamcen kao idol i the game-a, crooked i-a i mnogih rappera danasnjice..
za text postoji textopisac a za repanje reper..
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 1:23 pm

jest mu jedan od najdrazih ali zna da ima boljih
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 17, 2008 1:28 pm

L.A.X (citat):
Sinista V (citat):
ti si fakat ufuran harise, u pocetku si djelovo dobar pa si poceo pametovat ko sto je kerim naveo, i volis se fkt, puno svadjat, koji ti je**** napalio si se na game, fiftya, furas neke gangsterske folove, a nama solis pamet da nemamo veze o zivotu... ma daajjj... onaj na dernek forumu te dobro izofirao samo sto u tom trenutku sam mislio da ti to netreba govorit, ali je upravu....
uglavnom, nek smo mi posrani kako bi ti rekao, ali ako svi kazu da pretjerujes onda smo najvjerovatnije upravu ha? ti furas nesto za skolu, ma bjez, imam i ja dosta dobrih ocjena pa se ne hvalim(ima i kerim 100% i emil i rijad i sky(neznam mu ime xD...), a ima nest sto ne bi niko trebo znat xD...
aj uglavnom, da ti kazem, ovdje neces nikom nedostajat....
aham ba.,.....ev ti poyy jedan ya ovo sto si napisao........bububu
guess who's back...
mislio sam da neces vise posjecivat forum
Na vrh Go down
Sponsored content





Najbolji album - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Najbolji album - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Najbolji album
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Najbolji banner
» DUB - C -- NOVI ALBUM
» Ne - Yo : Novi album
» Jadakiss - Novi album za Halloween

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: