Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Najbolji album

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
KillaVanilla

Broj komentara : 451

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Fri Oct 17, 2008 1:52 pm

L.A.X (citat):
kerime gade to sto si napisao necu komentarisat....a ako je mene renegade odradio i ocito mi lekciju o repu onda moye se reci da to vazi i za druge.....ybog toga jer vi svi furate game/a,govorite kako ej on njabolji a ustvari sta kaze renegade da je game reper kojem pisu drugi textove..pa sad skontajte......onomm iy bugojna cadu zoung jeeyz je jedan od boljih i jedan od najdrayih repera a kakor enegade kaye krevelji se kad repa sto je istina......eazy/e mu idol a nije bio kkao renegade kaze nekakv dobar reper,bio ej reper kojem su drugi pisali textove.......i dalje cinjenice necu da nabrajam...mnogi ce se ovde prepoznati odnosno trebali bi se......pa skontajte i vi da i vi ne ynate o repu toliko koliko mislite.............the sky prestani vise pljuvati me po forumu i ne obracaj mi se.....ti kerime takodje...........i ya ostale to vazi..........vise necu pisati na ovom forumu ukoliko ne bude to nuzno.........

Priznaj hare da si ti reper kojem drugi pisu postove Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
DaPianoMan

Broj komentara : 384

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Fri Oct 17, 2008 1:56 pm

310 (citat):
L.A.X (citat):
kerime gade to sto si napisao necu komentarisat....a ako je mene renegade odradio i ocito mi lekciju o repu onda moye se reci da to vazi i za druge.....ybog toga jer vi svi furate game/a,govorite kako ej on njabolji a ustvari sta kaze renegade da je game reper kojem pisu drugi textove..pa sad skontajte......onomm iy bugojna cadu zoung jeeyz je jedan od boljih i jedan od najdrayih repera a kakor enegade kaye krevelji se kad repa sto je istina......eazy/e mu idol a nije bio kkao renegade kaze nekakv dobar reper,bio ej reper kojem su drugi pisali textove.......i dalje cinjenice necu da nabrajam...mnogi ce se ovde prepoznati odnosno trebali bi se......pa skontajte i vi da i vi ne ynate o repu toliko koliko mislite.............the sky prestani vise pljuvati me po forumu i ne obracaj mi se.....ti kerime takodje...........i ya ostale to vazi..........vise necu pisati na ovom forumu ukoliko ne bude to nuzno.........

hahah moram to uzet kao punch Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://strictly4myniggaz.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin

Broj komentara : 678
Mjesto : Trawnik

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Fri Oct 17, 2008 1:57 pm

310 (citat):
L.A.X (citat):

lol!

Broj komentara : 396

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 5:50 am

kako on misli da se jeezy krevelji,jeezy je jedan od iskrenih rappera koji nelaže u pjesmama čovjek ima dobre tekstove style i sve,što se tiče eazy-a,znam da su mu MC Ren,Ice Cube,The D.O.C.,Rythum D pisali tekstove,ali ne uvijek jer i on je pisao tekstove,npr za pjesmu Real Muthaphukkin G's napisao je svoja dva versa sjajno ako poslušate tu pjesmu shvatit ćete da je dobar liričar,kakav bi to rapper bio kad nezna pisat tekstove :S
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
L.A.X

Broj komentara : 64
Mjesto : Gracanica

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 1:33 pm

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
kako on misli da se jeezy krevelji,jeezy je jedan od iskrenih rappera koji nelaže u pjesmama čovjek ima dobre tekstove style i sve,što se tiče eazy-a,znam da su mu MC Ren,Ice Cube,The D.O.C.,Rythum D pisali tekstove,ali ne uvijek jer i on je pisao tekstove,npr za pjesmu Real Muthaphukkin G's napisao je svoja dva versa sjajno ako poslušate tu pjesmu shvatit ćete da je dobar liričar,kakav bi to rapper bio kad nezna pisat tekstove :S
...meni je jeezy dobar reper ali renegade kaze da nevalja jer se krevelji kad repa...a posto vi mislite iz onih postova sto je on pisao na derneku da on zna nesto onda moram uzeti kao tacno to da se jeezy krevelji.....jer on dosta bolje od mene zna o repu....a za eazy-a je rekao da je solidan kao i za game-a....nisu mu dobri jer mu drugi pisu textove.....ajd necemo vise o renegadeu negos amo kazem sta je on rekao.....a to da se ja ne razumijem u rep/ne bis e slozio s tim....i to da vi mislite da je ne znam o repu jer mi je adresa fiftyfan onda....to sma ja davno pravio kad mii je on kao i mnogim drugim bio najdrazi....sada moram priznati da je fiftz mi drag reper ali to ne mora znacit da ja njega smatram bolji od cube/a,rakima,game/a.....slusam ga ponekad fiftija oi sta sad......ali ja cu ponoviti da nisma ljubitelj old skool repa.....zbog toga kerim i jos mnogi drugi smatraju da se ja ne rayumijem u rap.......a da jos rijesimo dilemu oko toga sto am napisao ja da se cijeli big f ne moze sa mnom ravnati...napisao sam onako,vise se salio..........a ti si heskez odma za mater posao yakacati....ali ajd nije to ni bitno sada........al nije bilo fer,to vazi i za scriylija.....pozz
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
L.A.X

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 1:35 pm

310 (citat):
L.A.X (citat):

....hehehee
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
The Sky

Broj komentara : 244

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 1:38 pm

Ljuddi.. de se malo smirte i L.A.X. i Big F.. Raspravljate o gluposti.. Koji je reper najbolji.. Cinjenica je da svako ne voli isto.. I svako ima drugog.. Zato ako se hocete vrijedat.. Otvorte temu.. Ovde pise najbolji Album..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://skyrap.blogger.ba
L.A.X

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 1:42 pm

The Sky (citat):
Ljuddi.. de se malo smirte i L.A.X. i Big F.. Raspravljate o gluposti.. Koji je reper najbolji.. Cinjenica je da svako ne voli isto.. I svako ima drugog.. Zato ako se hocete vrijedat.. Otvorte temu.. Ovde pise najbolji Album..
oladi malo ba...uvijek bi pametovao.....ovo sada nije svada nego raspravljamo o reprima ko je bolji i yasto...a psoto se davno ovde skrenulo s teme onda....
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
KillaVanilla

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 2:18 pm

rep je rep samo je se narod je postao gluplji u tome je poenta Smile

Mrsko ljudima slusat pjesme u kojima se nesto konkretno kaze nego ajmo malo plesat...

i u tome je problem svega kad se sabere Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sinista V

Broj komentara : 821
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 2:21 pm

310 (citat):

Mrsko ljudima slusat pjesme u kojima se nesto konkretno kaze nego ajmo malo plesat...

ma dobro, i ja volim malo slusat club bangere, kad pustim u autu kod rojaka, ma predobro, al et, kad bi gledo, imam 70 % lircko dobrih, 15% club bangera i 5% stvari za koje ni neznam sto ih slusam

a za ovo sto kazes narod je posto gluplji... Einstein je rekao"ljudska glupost i svemir su beskonacni, za svemir nisam siguran"

citat big eazy e a.k.a heskey
maestral koji voli fudbal Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
187

Broj komentara : 173
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 2:22 pm

joj tu einsteinovu izrekusam negdje danas procito svijum DEJA VU heeh
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.gameaddict.blogger.ba
KillaVanilla

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   Sat Oct 18, 2008 2:28 pm

Sinista V (citat):
310 (citat):

ma dobro, i ja volim malo slusat club bangere, kad pustim u autu kod rojaka, ma predobro, al et, kad bi gledo, imam 70 % lircko dobrih, 15% club bangera i 5% stvari za koje ni neznam sto ih slusam

a za ovo sto kazes narod je posto gluplji... Einstein je rekao"ljudska glupost i svemir su beskonacni, za svemir nisam siguran"

ma vecina tih bangera vuce na tehno

a meni je C.R.E.A.M bio najbolji banger ako ga mogu nazvati
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Najbolji album   

Na vrh Go down

Najbolji album
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3