Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 za sarajevske clanove

Go down 
+5
Big Eazy-E aka Heskey
Majestic Blizzard
LiL Scrizly
DaPianoMan
Sinista V
9 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 1:14 pm

Sinista V (citat):
187 (citat):
ja cu srednju kontejnersku xD

bolje elektro-mesarsku

Zubarsko-obućarsku
Na vrh Go down
MFgirl

MFgirl


Broj komentara : 22
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 4:16 pm

310 (citat):
Sinista V (citat):
187 (citat):
ja cu srednju kontejnersku xD

bolje elektro-mesarsku

Zubarsko-obućarsku


haha jeste nagazeni xD al ja ozbiljno kazem hajmo svi u trecu, a ako tu niko nece onda hajmo na obalu (imam tu raje xD)
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 12:48 pm

kako hocete ja cu vjerovatno ali nije sigurno u trecu a steta sto ti neces vanja mogli bismo dissat nastavnicu iz zadnje klupe Laughing
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 2:54 pm

DaPianoMan (citat):
kako hocete ja cu vjerovatno ali nije sigurno u trecu a steta sto ti neces vanja mogli bismo dissat nastavnicu iz zadnje klupe Laughing

uradimo ko moj jedan jaran, rekla im nastavnica, ajmo zadnja klupa pred tablu, oni ponjeli klupu sjeli pred nju, ona pita koji im je kurac, pa vi ste rekli zadnja klupa pred tablu xD
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 2:57 pm

Sinista V (citat):
DaPianoMan (citat):
kako hocete ja cu vjerovatno ali nije sigurno u trecu a steta sto ti neces vanja mogli bismo dissat nastavnicu iz zadnje klupe Laughing

uradimo ko moj jedan jaran, rekla im nastavnica, ajmo zadnja klupa pred tablu, oni ponjeli klupu sjeli pred nju, ona pita koji im je kurac, pa vi ste rekli zadnja klupa pred tablu xD

ovaj jedan iz srednje grlja pricao u zadnjoj klupi,nastavnica rekla "zadnja klupa,napolje!" i on iznio klupu napolje Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
gangsta girl

gangsta girl


Broj komentara : 11
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:25 pm

DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
DaPianoMan (citat):
kako hocete ja cu vjerovatno ali nije sigurno u trecu a steta sto ti neces vanja mogli bismo dissat nastavnicu iz zadnje klupe Laughing

uradimo ko moj jedan jaran, rekla im nastavnica, ajmo zadnja klupa pred tablu, oni ponjeli klupu sjeli pred nju, ona pita koji im je kurac, pa vi ste rekli zadnja klupa pred tablu xD

ovaj jedan iz srednje grlja pricao u zadnjoj klupi,nastavnica rekla "zadnja klupa,napolje!" i on iznio klupu napolje Very Happy


Aj ocm ovi nisu normalni....al ipak su pravilno uradili (ono sto im je nastavnica rekla)Very Happy Very Happy Very Happy .....
Na vrh Go down
http://www.gangstagirl.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 3:28 pm

DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
DaPianoMan (citat):
kako hocete ja cu vjerovatno ali nije sigurno u trecu a steta sto ti neces vanja mogli bismo dissat nastavnicu iz zadnje klupe Laughing

uradimo ko moj jedan jaran, rekla im nastavnica, ajmo zadnja klupa pred tablu, oni ponjeli klupu sjeli pred nju, ona pita koji im je kurac, pa vi ste rekli zadnja klupa pred tablu xD

ovaj jedan iz srednje grlja pricao u zadnjoj klupi,nastavnica rekla "zadnja klupa,napolje!" i on iznio klupu napolje Very Happy

cuo sam za to, jel mozda taj momak ide u masinsku
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 5:52 am

U mojoj skoli svaki drugi dan neko dojavi da ima bomba i moramo sa casova
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 6:56 am

suti ba, na kraju ce vam doci interpol, prerovit ce svaku tacku za bin ladenom Very Happy
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 6:58 am

kerima ce uhapsiti jer je najslicniji njemu.. lol!
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 7:31 am

haha Very Happy
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 14, 2008 12:17 pm

Sinista V (citat):
DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
DaPianoMan (citat):
kako hocete ja cu vjerovatno ali nije sigurno u trecu a steta sto ti neces vanja mogli bismo dissat nastavnicu iz zadnje klupe Laughing

uradimo ko moj jedan jaran, rekla im nastavnica, ajmo zadnja klupa pred tablu, oni ponjeli klupu sjeli pred nju, ona pita koji im je kurac, pa vi ste rekli zadnja klupa pred tablu xD

ovaj jedan iz srednje grlja pricao u zadnjoj klupi,nastavnica rekla "zadnja klupa,napolje!" i on iznio klupu napolje Very Happy

cuo sam za to, jel mozda taj momak ide u masinsku

neznam mozda al je lik ludjak totalni Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 11:57 am

prosli tjedan profesorica pita "tko ga nema" ??? jedan kaze: Svi ga imaju.. dobio ukor..hehe
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 12:38 pm

i kod nas je to bilo jednom Very Happy
Na vrh Go down
MFgirl

MFgirl


Broj komentara : 22
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 1:04 pm

hehe kod nas ima jedna grupica likova mjesto gdje sakrivaju palice i ih uzimaju haha...al snimila ih cam. i nasli 9 palica o.O ja samo gledala i smijala se, nisu ih nikad koristili.

a, normalno, dosta ljudi iz osmih nose cakije i jedan pokazao nastavnici cakiju a ona ga za uho vukla kroz cijelu skolu x]

i jednom je jedan debil iz mog razrda, kad smo bili peti, uzeo skalper (nzm jel tacno napisano xD) i trcao po kabinetu teh. ja se sklonila jer je mog jarana malo ozlijedio, a nije bilo nastavnika i oni slagali da se porezo linijarom xD, kreteni

jednom su moji iz razz skinuli vrata od kabineta, nisu znali sta ce i oni stavili vrata na pod kabineta, iza zanje klupe, a kad je nastavnik dosao, tek poslije desetak minnuta skontao da nema vrata xD
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 15, 2008 3:43 pm

kod nas pokazes nastavnici cakiju, a ona vristeci izleti iz kabineta lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





za sarajevske clanove - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: za sarajevske clanove   za sarajevske clanove - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
za sarajevske clanove
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: