Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 RELIGION of tha Gs

Go down 
+4
LiL Scrizly
DaPianoMan
Sinista V
Big Eazy-E aka Heskey
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:16 pm

Sinista V (citat):
LiL Scrizly (citat):
ljudi...postali smo komercijala...... skrecemo sa teme..hehe..tema je religion.. lol!

nismo mogli skrenut s teme, rep je vrsta religije pijbrate

prvi
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:16 pm

Sinista V (citat):
LiL Scrizly (citat):
ljudi...postali smo komercijala...... skrecemo sa teme..hehe..tema je religion.. lol!

nismo mogli skrenut s teme, rep je vrsta religije pijbrate

ahha... Twisted Evil
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:16 pm

LiL Scrizly (citat):
ljudi...postali smo komercijala...... skrecemo sa teme..hehe..tema je religion.. lol!

ajd sta fali na pijaci smo XD
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:18 pm

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
LiL Scrizly (citat):
ljudi...postali smo komercijala...... skrecemo sa teme..hehe..tema je religion.. lol!

ajd sta fali na pijaci smo XD

ej ljudi hocel ko polovnih beatova za 20 feninga dre mi nije cuo ove malo bolje a da jeste ne bih ja vako dijelio na pijaci Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:23 pm

DaPianoMan (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
LiL Scrizly (citat):
ljudi...postali smo komercijala...... skrecemo sa teme..hehe..tema je religion.. lol!

ajd sta fali na pijaci smo XD

ej ljudi hocel ko polovnih beatova za 20 feninga dre mi nije cuo ove malo bolje a da jeste ne bih ja vako dijelio na pijaci Very Happy

hehe, ako budes pravio myspace rijade onda ces biti najpopularniji od nas sviju jer su beatmakeri trazeni Razz
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:25 pm

LiL Scrizly (citat):
Majestic Blizzard (citat):
LiL Scrizly (citat):
Sinista V (citat):
jel to crtenje gafitom po majci ili sta

RELIGION of tha Gs - Page 3 Airbru10

sminx

to rade malom špricom...pa bi trebali nase face uradit..xD

nek oni meni fino bradu urede xD
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:28 pm

Sinista V (citat):
DaPianoMan (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
LiL Scrizly (citat):
ljudi...postali smo komercijala...... skrecemo sa teme..hehe..tema je religion.. lol!

ajd sta fali na pijaci smo XD

ej ljudi hocel ko polovnih beatova za 20 feninga dre mi nije cuo ove malo bolje a da jeste ne bih ja vako dijelio na pijaci Very Happy

hehe, ako budes pravio myspace rijade onda ces biti najpopularniji od nas sviju jer su beatmakeri trazeni Razz

sam sam maznuo par pjesama sa tudjih myspaceova pa zato ne smijem stavljati svoje beatove Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:32 pm

DaPianoMan (citat):
Sinista V (citat):
DaPianoMan (citat):
Big Eazy-E aka Heskey (citat):
LiL Scrizly (citat):
ljudi...postali smo komercijala...... skrecemo sa teme..hehe..tema je religion.. lol!

ajd sta fali na pijaci smo XD

ej ljudi hocel ko polovnih beatova za 20 feninga dre mi nije cuo ove malo bolje a da jeste ne bih ja vako dijelio na pijaci Very Happy

hehe, ako budes pravio myspace rijade onda ces biti najpopularniji od nas sviju jer su beatmakeri trazeni Razz

sam sam maznuo par pjesama sa tudjih myspaceova pa zato ne smijem stavljati svoje beatove Very Happy

HAH
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:42 pm

pianci, kolko trazis za prava snimanja ovog tunez i wrote
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:51 pm

gajbu coca cole Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 3:58 pm

e to coca cola me na nest podsjeca, znam kak bi se mogli upoznat ja cu s jednim jaranom doci a ako hocete i vas dvojica(ti i dado) pa se nadjemo u nekom kaficu, a dobro ako si tako raskosan stose tice beata onda cu ga skinut sa replay media catcher-om
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 4:00 pm

svakako mi ta gajba ne bi trajala ni pola dana Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 10:24 am

hos rijade fkt da se nadjemo sa vanjom u nekom kaficu
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeThu Oct 02, 2008 4:47 pm

krivo mi doci u kafic a da ne popijem colu al haj Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 3:19 am

DaPianoMan (citat):
krivo mi doci u kafic a da ne popijem colu al haj Very Happy

jel to nemas para ili sta
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 12:57 pm

ma jok ba zao mi dati dvije marke za 0,33l cole kad je u prodavnici 0,5l za marku Very Happy
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 2:47 pm

DaPianoMan (citat):
ma jok ba zao mi dati dvije marke za 0,33l cole kad je u prodavnici 0,5l za marku Very Happy

e ali to je gušt, sjest popricas ko cojek, dobro, kad imas flasu u ruci i pijes je ono kulerski Very Happy ali je ipak ovo jedini uzitak koji ja sebi pruzam Very Happy
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 6:09 pm

a de nadjte se vise..

ovako ja sam muslim ono vjerujem u bogai itd itb ..

oko printanja na majice..kazem to je tzv sito stampa ako ide direktno i kvalitetnija je od one sto se lijepi ono rucno

oko myspacea piano man znas sta trebas

oko 50 marka koje dugujem vratit cu kad nabavim..
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 03, 2008 11:37 pm

310 (citat):
a de nadjte se vise..

ovako ja sam muslim ono vjerujem u bogai itd itb ..

oko printanja na majice..kazem to je tzv sito stampa ako ide direktno i kvalitetnija je od one sto se lijepi ono rucno

oko myspacea piano man znas sta trebas

oko 50 marka koje dugujem vratit cu kad nabavim..

gdje je onaj golf od kojeg sam ti dao kljuceve prsloe sedmice
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 5:23 am

Sinista V (citat):
310 (citat):
a de nadjte se vise..

ovako ja sam muslim ono vjerujem u bogai itd itb ..

oko printanja na majice..kazem to je tzv sito stampa ako ide direktno i kvalitetnija je od one sto se lijepi ono rucno

oko myspacea piano man znas sta trebas

oko 50 marka koje dugujem vratit cu kad nabavim..

gdje je onaj golf od kojeg sam ti dao kljuceve prsloe sedmice

dobijes ga pocetkom sljedece godine malo drugacija boja i unutrasnjost Smile
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 5:30 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
a de nadjte se vise..

ovako ja sam muslim ono vjerujem u bogai itd itb ..

oko printanja na majice..kazem to je tzv sito stampa ako ide direktno i kvalitetnija je od one sto se lijepi ono rucno

oko myspacea piano man znas sta trebas

oko 50 marka koje dugujem vratit cu kad nabavim..

gdje je onaj golf od kojeg sam ti dao kljuceve prsloe sedmice

dobijes ga pocetkom sljedece godine malo drugacija boja i unutrasnjost Smile

vazno mi je da je u komadu Cool
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 6:45 am

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
a de nadjte se vise..

ovako ja sam muslim ono vjerujem u bogai itd itb ..

oko printanja na majice..kazem to je tzv sito stampa ako ide direktno i kvalitetnija je od one sto se lijepi ono rucno

oko myspacea piano man znas sta trebas

oko 50 marka koje dugujem vratit cu kad nabavim..

gdje je onaj golf od kojeg sam ti dao kljuceve prsloe sedmice

dobijes ga pocetkom sljedece godine malo drugacija boja i unutrasnjost Smile

hahahahaha
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
MFgirl

MFgirl


Broj komentara : 22
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Mjesto : Sarajevo

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 4:07 pm

eh ja sam muslim xD
al znate...ja bas sad nest kontam, i skontam da su vecina rappera crnci i to iz amerike.
e sad, meni sestra pricala (ona streberka) da su bijelci pokrstili jedan dio crnaca-tadasnjih muslimana xd i nzm tacno objasnik kako, al postoji mogucnost da neki rapperi imaju muslimanske korijene:D
et...pa sta vi mislite meni sestra kaze da je oko jedna trecina crnaca koji sad zive u americi imaju muslimanske korijene (a sad su krscani)

a sto se tice drugih religija, ja sve postujem, mislim da sve religije vjeruju u jednog Boga ali samo na drugi nacin, meni je svejedno ko kojoj vjeri pripada. nije vazno jel to islam, krscanstvo, pravoslavlje, itd. svi smo mi ljudi.

et peace
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 4:33 am

MFgirl (citat):
eh ja sam muslim xD
al znate...ja bas sad nest kontam, i skontam da su vecina rappera crnci i to iz amerike.
e sad, meni sestra pricala (ona streberka) da su bijelci pokrstili jedan dio crnaca-tadasnjih muslimana xd i nzm tacno objasnik kako, al postoji mogucnost da neki rapperi imaju muslimanske korijene:D
et...pa sta vi mislite meni sestra kaze da je oko jedna trecina crnaca koji sad zive u americi imaju muslimanske korijene (a sad su krscani)

a sto se tice drugih religija, ja sve postujem, mislim da sve religije vjeruju u jednog Boga ali samo na drugi nacin, meni je svejedno ko kojoj vjeri pripada. nije vazno jel to islam, krscanstvo, pravoslavlje, itd. svi smo mi ljudi.

et peace

U pocetku su svi oni bili ono iz africkih plemena nisu imali ni jednu od svjetskih religija a onda su bili pokrshteni i svi su bili krschani , su dosle 80-e ukidanje aperhejda(to vam je razdvajanje na crnce i bijelce ono imas kafic za bijelce i za crnce) anyway crnci su trazili jednakost a krschanstvo (koje je svojedobno bilo za robovlasnistvo jer su robovlasnici bili krschani) eh tada su presli na ISLAM sigurno 2/3 a ima vise "islama" kod njih ima Nation of islam da kazem da ovo nisu "pravi" muslimani po islamu nisu sekte priznate..A onda sljedece genracije su se okrenule krscanstvu ...eto tako je to..

ovo sve iz glave Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





RELIGION of tha Gs - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: RELIGION of tha Gs   RELIGION of tha Gs - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
RELIGION of tha Gs
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: