Big F rapp family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kolko vam je repera u razredu?

Go down 
+6
Sinista V
LiL Scrizly
KillaVanilla
Big Eazy-E aka Heskey
187
The Sky
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
The Sky

The Sky


Broj komentara : 244
Join date : 2008-08-09
Age : 29
Mjesto : Gracanica

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 11:22 am

Sinista V (citat):
The Sky (citat):
Sinista V (citat):
jarane, otidji na forum fmjam-a svaki dan 6 novih korisnika, ima ih oko devet hiljada i to je dobro jarane, ako se mislite poredit sa njemackom amerikom, francuskom po raperima onda zamislite da ujednom gradu ima ovako nekih 9000 kolko u cijeloj BiH a onda pogledaj koliko imaju, L.A, Berlin, Pariz, London stanovnika i sve ce doci da je jednako ko i BiH ili duplo vise, mislis da njima ne seru i oni se druze samo sa reperima, ev moj primjer kako vidim u minhenu i jaran mi je prico kako ih u skoli znaju izazivat ali moram priznat ipak je to malo drugciji mentalitet kod njih neg kod nas, kod nas je sve monotono, ili si folker ili ako nisi se oblaci kao oni ili si ULJEZ Exclamation


Kakav govor.. Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sinista V za Predsjednika!!!

nikad neznas, mozda budem predsjednik, pa scrizly i i heskey budu sa strane, ono laziramo si pasose, neki kao srbin neki hrvat neki bosanac i tebe i 310 uvalim nedje u sindikat xD


thx Ja hocu bit predsjednik kriminala!! Cuo sam da je dobra plata..
Na vrh Go down
http://skyrap.blogger.ba
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 12:18 pm

sta mislis od tih 9000 korisnika koliko je aktivno?
znas da nasa drzava ima oko 4 i po milje stanovnika ,mi nemamo scene kako treba a evo hrvatska malo mozda vise stanovnika a ima cetvrtu najjacu rap underground scenu u europi allo ba...ako ima milja i po omladina da samo 9000 slusa rap je pateticno rep ne vlada mi smo u pozadini isto je i sa rockom i sa jazzom sta problem su i pare pogledaj narodnjaci nisu ni od koga dobili pare na poklon oni su zaradili te pare pa snimali cdove a gdje ce nasi reperi zaradit?? allo ba bio ja na koncertu ede promotivnom u tuzli i znas koliko je bilo ljudi??? oko 800 u vrh glave...nije to dobro kjuzis i ne mozes nas poredit sa amerikom odakle je rep i dosao...ma ljudi izbacuju sve sto je drugacije da si:peder ,roker,reper.Ljudi ce ti srat jer si drugaciji ba nema to veze sa hip-hopom i muzikom koju slusas Wink
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 12:33 pm

ma ja ba..

samo nemojte jos reci.. da je hip hop u bosni dead... No r.i.p.
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:25 pm

310 (citat):
sta mislis od tih 9000 korisnika koliko je aktivno?
znas da nasa drzava ima oko 4 i po milje stanovnika ,mi nemamo scene kako treba a evo hrvatska malo mozda vise stanovnika a ima cetvrtu najjacu rap underground scenu u europi allo ba...ako ima milja i po omladina da samo 9000 slusa rap je pateticno rep ne vlada mi smo u pozadini isto je i sa rockom i sa jazzom sta problem su i pare pogledaj narodnjaci nisu ni od koga dobili pare na poklon oni su zaradili te pare pa snimali cdove a gdje ce nasi reperi zaradit?? allo ba bio ja na koncertu ede promotivnom u tuzli i znas koliko je bilo ljudi??? oko 800 u vrh glave...nije to dobro kjuzis i ne mozes nas poredit sa amerikom odakle je rep i dosao...ma ljudi izbacuju sve sto je drugacije da si:peder ,roker,reper.Ljudi ce ti srat jer si drugaciji ba nema to veze sa hip-hopom i muzikom koju slusas Wink

jarane hrvatska nema tako dobru underground scenu kolko mislis, i ovi nasi su ti uglavnom undergorund, a meni je javio rodjak koji ima jarane koji nastupaju da skoro nista ne dobijaju, jarane, dje ces kod nas zaradit kad samo mala djeca koja neznaju skidat sa neta kupuju albume, a skidamo svi ostali sa neta... odslusaj od Ede, Volim te i sve ce ti rec pjesma
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:36 pm

sto zelite reci s time ????????????????
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:37 pm

da je hip hop scena na balkanu u qrcu dje god bili dobro je reko marcelo u pjesmi podzemlje

"pljuje se na one koji su u ovoj seci pono i dika,
to je samo fejk publika," tako nekako...
i to sve preko komercijala
Na vrh Go down
DaPianoMan

DaPianoMan


Broj komentara : 384
Join date : 2008-09-12

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:14 pm

The Sky (citat):
Kolko vam je repera u razredu? Kod mene samo ja i jos jedan.. I to me nervira.. Obuces dugu majicu i cijeli razred zine u tebe.. fuck you fuck you fuck you Mislim sta njih briga sta cu ja oblacit.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

care isti smo ba,ne mozes 9XL nosit ko covjek da ti neko nesto ne kaze,al da prate hip hop kulturu gledali bi na to drugacije,tj. svi bi se furali na to
Na vrh Go down
http://strictly4myniggaz.blogger.ba
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:21 pm

DaPianoMan (citat):
The Sky (citat):
Kolko vam je repera u razredu? Kod mene samo ja i jos jedan.. I to me nervira.. Obuces dugu majicu i cijeli razred zine u tebe.. fuck you fuck you fuck you Mislim sta njih briga sta cu ja oblacit.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

care isti smo ba,ne mozes 9XL nosit ko covjek da ti neko nesto ne kaze,al da prate hip hop kulturu gledali bi na to drugacije,tj. svi bi se furali na to

naravno da bi jarane al et...
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:24 pm

ma debili... nema sta..
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:43 pm

Sinista V (citat):
310 (citat):
sta mislis od tih 9000 korisnika koliko je aktivno?
znas da nasa drzava ima oko 4 i po milje stanovnika ,mi nemamo scene kako treba a evo hrvatska malo mozda vise stanovnika a ima cetvrtu najjacu rap underground scenu u europi allo ba...ako ima milja i po omladina da samo 9000 slusa rap je pateticno rep ne vlada mi smo u pozadini isto je i sa rockom i sa jazzom sta problem su i pare pogledaj narodnjaci nisu ni od koga dobili pare na poklon oni su zaradili te pare pa snimali cdove a gdje ce nasi reperi zaradit?? allo ba bio ja na koncertu ede promotivnom u tuzli i znas koliko je bilo ljudi??? oko 800 u vrh glave...nije to dobro kjuzis i ne mozes nas poredit sa amerikom odakle je rep i dosao...ma ljudi izbacuju sve sto je drugacije da si:peder ,roker,reper.Ljudi ce ti srat jer si drugaciji ba nema to veze sa hip-hopom i muzikom koju slusas Wink

jarane hrvatska nema tako dobru underground scenu kolko mislis, i ovi nasi su ti uglavnom undergorund, a meni je javio rodjak koji ima jarane koji nastupaju da skoro nista ne dobijaju, jarane, dje ces kod nas zaradit kad samo mala djeca koja neznaju skidat sa neta kupuju albume, a skidamo svi ostali sa neta... odslusaj od Ede, Volim te i sve ce ti rec pjesma

meni dba prica laue hrvati su prejaki malo po netu chekiraj njihove stvari evo link


preslusao sam tu pjesmu Smile nije losa imaju

jesil slusao ista od sinesteta?jesil slusao ista od tram 11 ja sam sam pricao sa targetom i cojk prica kakva je scena kod njih u gradu zagrebu se organizuje betl rep turnir ba i to prof. kad je kod nas toga bilo? writteri iz hrvatske imaju uradjene whole traine u bronxu!! otidji na hrvatski hip hop forum i chekiraj koju su sve artisti..
SInestetu je aquarius records nudio da im izda cdove oni nisu htjeli i to se zna iz aquariusa priznali


sinestet website

cdove treba kupovat to je podrska izvodjacu
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:49 pm

DaPianoMan (citat):
The Sky (citat):
Kolko vam je repera u razredu? Kod mene samo ja i jos jedan.. I to me nervira.. Obuces dugu majicu i cijeli razred zine u tebe.. fuck you fuck you fuck you Mislim sta njih briga sta cu ja oblacit.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

care isti smo ba,ne mozes 9XL nosit ko covjek da ti neko nesto ne kaze,al da prate hip hop kulturu gledali bi na to drugacije,tj. svi bi se furali na to

"And homeboy, what you doing in the 5X, You ain't that big, shits lookin' like a dress."

bishop lamont

moj faŠN savjet ako volite široko kupujte majice čiji je širok kroj samim tim ona je L al je mnogo šira i normalna ti je oko vrata nije ni previše široka a ni uska a ako uzmete standardnu majicu pa XXL onda je kroj oko vrata loš tj previse sirok i lose izgleda...

eto Smile
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:50 pm

310 (citat):
Sinista V (citat):
310 (citat):
sta mislis od tih 9000 korisnika koliko je aktivno?
znas da nasa drzava ima oko 4 i po milje stanovnika ,mi nemamo scene kako treba a evo hrvatska malo mozda vise stanovnika a ima cetvrtu najjacu rap underground scenu u europi allo ba...ako ima milja i po omladina da samo 9000 slusa rap je pateticno rep ne vlada mi smo u pozadini isto je i sa rockom i sa jazzom sta problem su i pare pogledaj narodnjaci nisu ni od koga dobili pare na poklon oni su zaradili te pare pa snimali cdove a gdje ce nasi reperi zaradit?? allo ba bio ja na koncertu ede promotivnom u tuzli i znas koliko je bilo ljudi??? oko 800 u vrh glave...nije to dobro kjuzis i ne mozes nas poredit sa amerikom odakle je rep i dosao...ma ljudi izbacuju sve sto je drugacije da si:peder ,roker,reper.Ljudi ce ti srat jer si drugaciji ba nema to veze sa hip-hopom i muzikom koju slusas Wink

jarane hrvatska nema tako dobru underground scenu kolko mislis, i ovi nasi su ti uglavnom undergorund, a meni je javio rodjak koji ima jarane koji nastupaju da skoro nista ne dobijaju, jarane, dje ces kod nas zaradit kad samo mala djeca koja neznaju skidat sa neta kupuju albume, a skidamo svi ostali sa neta... odslusaj od Ede, Volim te i sve ce ti rec pjesma

meni dba prica laue hrvati su prejaki malo po netu chekiraj njihove stvari evo link


preslusao sam tu pjesmu Smile nije losa imaju

jesil slusao ista od sinesteta?jesil slusao ista od tram 11 ja sam sam pricao sa targetom i cojk prica kakva je scena kod njih u gradu zagrebu se organizuje betl rep turnir ba i to prof. kad je kod nas toga bilo? writteri iz hrvatske imaju uradjene whole traine u bronxu!! otidji na hrvatski hip hop forum i chekiraj koju su sve artisti..
SInestetu je aquarius records nudio da im izda cdove oni nisu htjeli i to se zna iz aquariusa priznali


sinestet website

cdove treba kupovat to je podrska izvodjacu

ja cu se ponovit imaju drugciji mentalitet bili to hrvati ili njemci, a jednom ce to i nama bit, a bilo je nekoliko puta u sarajevu, jesil ikad pogledo basic magazine, odrzan je graffiti fest na dobrinji odnosno turnir, a tih underground betlova ima isto samo rijedje jer nas ima manje i pomirimo se stim(ja jesam) ali sve ima svoje vrijeme...
Na vrh Go down
KillaVanilla

KillaVanilla


Broj komentara : 451
Join date : 2008-08-11

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:52 pm

znaci slazes se sa mnom

1.rap je bio trend ostaju samo oni koji ga najvise vole?
2.Hrvati su jaci u rapu od nas
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeFri Sep 12, 2008 2:53 pm

310 (citat):
znaci slazes se sa mnom

1.rap je bio trend ostaju samo oni koji ga najvise vole?
2.Hrvati su jaci u rapu od nas

trend po mom misljenju nije bio ali se slazem, ustvari cak jest, jedno vrijeme su kod mene se svi u skoli furali na repere al sad ponovo stara spika

drugo jesu jebiga ali smo na dobrom putu
Na vrh Go down
Blow Three [Lil Bussy]

Blow Three [Lil Bussy]


Broj komentara : 34
Join date : 2008-08-11
Age : 28
Mjesto : Sobba

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeSun Sep 14, 2008 5:31 am

hehe.. kod mene su dvojica i ja.. moji jarani.. Lil Fucker i josh jedan..
Na vrh Go down
http://www.nadimi se kite .guz
L.A.X

L.A.X


Broj komentara : 64
Join date : 2008-08-26
Age : 32
Mjesto : Gracanica

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 1:07 pm

310 (citat):
rep je trend i jako ce brzo proc vjerujte mi Smile
Pogresno mislis.....jako pogresno
Na vrh Go down
Majestic Blizzard

Majestic Blizzard


Broj komentara : 220
Join date : 2008-09-13
Mjesto : Ilidza :)

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 1:46 pm

ja se slazem sa 310 da je rep trend..i bio je najveci trend za vrijeme dok su izlazili novi albumi od paca..tada je kod nas cak rap bio najpopularniji..sada polako scena i opada..al ako istinski volite tu muziku..tesko ce proci..mnogi su presli sa rapa na folk,rock,neznam ti sta..al siguran sam 100%..da od pravog rapa su mogli poslusati 10% najvise..sve bi se to svodilo na 50-a,akona i ostale..komercijale
Na vrh Go down
http://thugmusic.blogger.ba
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 1:48 pm

slazem se ...max, 310 ??? sta da radimo ???? xd
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 1:53 pm

uff bas sta da radimo,ljudi grabite oružje i idemo u bitku xD
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 1:55 pm

Big Eazy-E aka Heskey (citat):
uff bas sta da radimo,ljudi grabite oružje i idemo u bitku xD

hehehe... evo meni u gachama 4 pumpare, 2 pistolja, i bombuska u ustima..xD
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 2:03 pm

jarane to je moja stalna oprema ako razumijes na sta mislim
Na vrh Go down
Big Eazy-E aka Heskey

Big Eazy-E aka Heskey


Broj komentara : 396
Join date : 2008-08-07
Age : 31

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 2:03 pm

opaaa,ev ja čekić uzeo
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin
LiL Scrizly


Broj komentara : 678
Join date : 2008-08-03
Age : 30
Mjesto : Trawnik

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 2:03 pm

znam...
heheheeeee
Na vrh Go down
Sinista V

Sinista V


Broj komentara : 821
Join date : 2008-08-19
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 2:09 pm

ev ja uzeo knjgu matematike, ako nista barem za bitku moze sluzit xD
Na vrh Go down
187

187


Broj komentara : 173
Join date : 2008-09-08
Mjesto : Sarajevo

Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitimeMon Sep 15, 2008 2:23 pm

al ne fkt sta cemo uradit ako je trend
Na vrh Go down
http://www.gameaddict.blogger.ba
Sponsored content





Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Kolko vam je repera u razredu? - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kolko vam je repera u razredu?
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Big F rapp family :: Ostalo :: Pijacca Chill-
Idi na: