Big F rapp family

wELcom3 To tHa Big F FoRuM

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  Lista članovaLista članova  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

Kolko vam je repera u razredu?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
The Sky

Broj komentara : 244
Mjesto : Gracanica

KomentarNaslov komentara: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 2:04 am

Kolko vam je repera u razredu? Kod mene samo ja i jos jedan.. I to me nervira.. Obuces dugu majicu i cijeli razred zine u tebe.. fuck you fuck you fuck you Mislim sta njih briga sta cu ja oblacit.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://skyrap.blogger.ba
187

Broj komentara : 173
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 3:24 am

kod mene samo ja i moj jedan jaran a ovi ostali samo misle da su reperi pa se ness ko tako oblace levati
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.gameaddict.blogger.ba
Big Eazy-E aka Heskey

Broj komentara : 396

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 3:27 am

dobro je vama pa ste još u osnovnoj,al kad dodjete u srednju vidjet cete kako ce vas gledati,znam iz iskustva xD
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
KillaVanilla

Broj komentara : 451

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 6:15 am

puni ste kompleksa nek me gledaju jest mi to problem Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
LiL Scrizly
Admin

Broj komentara : 678
Mjesto : Trawnik

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 6:25 am

ma kod nema nijedan.. svi me zovu "rapper".. boli me kurac.. al zato ima zenskih koje slusaju rap (nekoliko).. xd

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 6:31 am

ima u mojoj skoli cura sto slusaju rep jos malo pa ce se skinut sa boba hahahaha
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sinista V

Broj komentara : 821

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 6:48 am

ja isto ko u sky-a, ali me niko ne zeza vec su me poceli cijenit i jebe se njima, a u srednoj emile, ako sve bude po planu onda cu imat vec sest jarana u skoli pa ce se moc izvuc bolji kraj

citat big eazy e a.k.a heskey
maestral koji voli fudbal Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Big Eazy-E aka Heskey

Broj komentara : 396

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 10:38 am

AKO IMAS DOSTA RAJE BOLJE CES PROC,JER IMA ONIH STARIJIH UFURANIH I HOĆE DA TUKU
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
The Sky

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 10:42 am

U srednjoj svaki dan palicu nosit.. Laughing Cool
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 11:14 am

hoces karine... kad bi ti je vidjeli josh bi te vise nalemali.. lol! No

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 11:43 am

Ma bice jos repera.. Sve nas je vise..
Na vrh Go down
187

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 12:45 pm

we gotta unite and blast on those bitches!!!
Na vrh Go down
KillaVanilla

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Wed Sep 10, 2008 1:25 pm

varate se repera ce biti sve manje Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
The Sky

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Thu Sep 11, 2008 1:07 am

Ma ne, rokera je sve manje.. Repera je sve vise.. Very Happy
Na vrh Go down
KillaVanilla

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Thu Sep 11, 2008 4:26 am

rep je trend i jako ce brzo proc vjerujte mi Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
LiL Scrizly
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Thu Sep 11, 2008 6:08 am

kod nas taj trend nije dosao...xd

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Thu Sep 11, 2008 10:31 am

310 (citat):
rep je trend i jako ce brzo proc vjerujte mi Smile

Ma de sta ti je nece.. To se istom sad pravo krece pojavljivat.. peace
Na vrh Go down
KillaVanilla

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Thu Sep 11, 2008 12:12 pm

de ovako ako je rep tako jak koliko ima u tuzli koja je eto glavni grad repa hiphop shopova kak ja znam 2 samooo 2 onda mnogo manje mladih slusa rep nego sto mi mislimo vecina sto ih slusa je uvjek online tako da...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sinista V

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Thu Sep 11, 2008 2:12 pm

jarane, otidji na forum fmjam-a svaki dan 6 novih korisnika, ima ih oko devet hiljada i to je dobro jarane, ako se mislite poredit sa njemackom amerikom, francuskom po raperima onda zamislite da ujednom gradu ima ovako nekih 9000 kolko u cijeloj BiH a onda pogledaj koliko imaju, L.A, Berlin, Pariz, London stanovnika i sve ce doci da je jednako ko i BiH ili duplo vise, mislis da njima ne seru i oni se druze samo sa reperima, ev moj primjer kako vidim u minhenu i jaran mi je prico kako ih u skoli znaju izazivat ali moram priznat ipak je to malo drugciji mentalitet kod njih neg kod nas, kod nas je sve monotono, ili si folker ili ako nisi se oblaci kao oni ili si ULJEZ Exclamation

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
The Sky

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Fri Sep 12, 2008 1:14 am

Sinista V (citat):
jarane, otidji na forum fmjam-a svaki dan 6 novih korisnika, ima ih oko devet hiljada i to je dobro jarane, ako se mislite poredit sa njemackom amerikom, francuskom po raperima onda zamislite da ujednom gradu ima ovako nekih 9000 kolko u cijeloj BiH a onda pogledaj koliko imaju, L.A, Berlin, Pariz, London stanovnika i sve ce doci da je jednako ko i BiH ili duplo vise, mislis da njima ne seru i oni se druze samo sa reperima, ev moj primjer kako vidim u minhenu i jaran mi je prico kako ih u skoli znaju izazivat ali moram priznat ipak je to malo drugciji mentalitet kod njih neg kod nas, kod nas je sve monotono, ili si folker ili ako nisi se oblaci kao oni ili si ULJEZ Exclamation

Kakav govor.. Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sinista V za Predsjednika!!!
Na vrh Go down
LiL Scrizly
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Fri Sep 12, 2008 6:00 am

Sinista V (citat):
jarane, otidji na forum fmjam-a svaki dan 6 novih korisnika...nekih 9000 kolko u cijeloj BiH

manja nam je konkurencija na balkanu... hehehehe.. xD

ali i manja zarada... Crying or Very sad

ali tamo neki komercijala napise glupu pjesmu.. i opet zaradi vise od nasih,.... to je nepravda.. u Bosni je tesko biti rapper... al uspjet cemo mi...!!!! king king king queen queen queen

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Fri Sep 12, 2008 6:58 am

The Sky (citat):
Sinista V (citat):

Kakav govor.. Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sinista V za Predsjednika!!!

nikad neznas, mozda budem predsjednik, pa scrizly i i heskey budu sa strane, ono laziramo si pasose, neki kao srbin neki hrvat neki bosanac i tebe i 310 uvalim nedje u sindikat xD

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
LiL Scrizly
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Fri Sep 12, 2008 7:03 am

hehehe... lol!

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Fri Sep 12, 2008 9:41 am

a sta sa mnom ba?!
Na vrh Go down
Sinista V

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   Fri Sep 12, 2008 10:10 am

beware spam

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kolko vam je repera u razredu?   

Na vrh Go down

Kolko vam je repera u razredu?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next